Муносиб эътироф ва умумий ғалабаларимиз билан фахрланамиз!
«Фуқаролик жамияти ҳафталиги» доирасида «Фуқаролик ташаббуси» миллий мукофотини топшириш маросими бўлиб ўтди. «САБР» республика ижтимоий-иқтисодий ривожланиш маркази жамоаси Ширинова Мавлюдахон Расуловна ва Ахмедова Дилбар Буроновнани ушбу юксак мукофотлар билан чин қалбдан муборакбод этади!
Етакчиларимизнинг кўп йиллик меҳнати ва профессионал фаолияти давлат миқёсида эътироф этилгани биз учун улкан шарафдир:
Ширинова Мавлюдахон Расуловна — «САБР» РИИРМ директори, «Хотин-қизлар масалалари бўйича ижтимоий фаол» номинацияси ғолиби деб топилди. Ушбу ғалаба Марказимиз танлаган стратегиянинг тўғрилиги ҳамда Ўзбекистонда хотин-қизларнинг ҳуқуқ ва имкониятларини кенгайтиришга қўшилаётган ҳиссанинг яққол исботидир.
Ахмедова Дилбар Буроновна — Ўзбекистон «Тадбиркор аёл» ишбилармон аёллар ассоциацияси Бухоро вилояти ҳудудий бўлинмаси директори ва бизнинг кўп йиллик ҳамкоримиз, «Фуқаролик жамиятини ривожлантиришга қўшган ҳиссаси учун» кўкрак нишони билан тақдирланди.
Сизнинг инсонпарварлик ғояларига содиқлигингиз, мақсад сари интилишингиз ва бунёдкорлик энергиянгиз барча нодавлат нотижорат ташкилотлари соҳаси учун ибрат намунасидир.
Биз шундай юксак салоҳиятли профессионаллар билан елкама-елка фаолият юритаётганимиздан фахрланамиз. Бу мукофотлар бизнинг умумий миссиямиз — кучли, инклюзив ва барқарор фуқаролик жамиятини барпо этиш йўлидаги интилишларимизни янада мустаҳкамлайди.
Сизларга мустаҳкам соғлиқ, туганмас илҳом ва ижтимоий аҳамиятга молик ташаббусларни амалга оширишда янги зафарлар тилаймиз!
Келажакни биргаликда қурамиз!